دوربین مدار بسته , خرید دوربین مدار بسته , خرید دوربین , فروش دوربین مدار بسته , نصب دوربین مدار بسته , دوربین مداربسته

خانه / محصولات / اطلاعات قبل از خرید / انتقال تصویر بدون نیاز به IP استاتیک

انتقال تصویر بدون نیاز به IP استاتیک

انتقال تصویر بدون نیاز به IP استاتیک

امروزه بیشتر مدیران احتیاج به بازدید شرکت یامحل کار خود در زمانی که داخل مجموعه نیستند دارند و این امر احتیاج به انتقال تصویر از طریق اینترنت دارد.

برای انتقال تصویر در دستگاه dvr علاوه بر اینکه تنظیمات خاصی باید بر روی دستگاه dvr انجام شود باید IP استاتیک نیز داشته باشیم,IP استاتیک یک آدرس ثابت در جهان اینترنت در اختیار شما قرار می دهد که از هرجا این IP را استفاده نمایید می توانید محتویات خود را درون این آدرس مشاهده نمایید در اینجا محتویات ما تصاویر دوربین هایمان است.

با پیشرفت سیستم های حفاظتی بعضی از شرکت ها دستگاه های dvr درست کرده اند که شما بدون نیاز به آدرس ثابت می توانید به دستگاه dvr خود متصل شوید و تصاویر خود را مشاهده نمایید.

این سیستم را می خواهیم به طور کامل برسی نمایم:

1 : چگونه کار می کند؟

2 : مزایای این سیستم

3: معایب این سیستم

در این بخش به قسمت اول یعنی چگونه کار می کند می پردازیم,این شرکت ها یک کار ساده ولی هوشمندانه انجام داده اند به این گونه که در روی هر دستگاه dvr یک مک آدرس (آدرس ثابت) قرار داده اند و هر دستگاه به طور مجزا دارای این آدرس هستند.

این شرکت ها یک سری سرور به صورت رایگان قرار داده اند در روی اینترنت که شما با استفاده از این مک آدرس به حالت یک کاربر از این سایت ها می توانند استفاده نماییند.

با ورود به آدرس های این شرکت شما با ساخت یک اکانت می توانید به این سرور ها متصل شوید و بعد از وارد کردن مک آدرس خود شناخته می شود.

در بخش های آینده به توضیح در مورد مزایا و معایب اینگونه دستگاه ها می پردازیم و به طور کامل در مورد آنها صحبت خواعیم کرد.

Print Friendly
انتشار توسط 8 تم